Gadżety 

Te gadżety nie są przereklamowane, naprawdę

Parrot Hydrofil

Opaska fitnessowa Moov Now

Jest to jeden z lepszych produktów tego typu, bo zbiera dane w 3D naprawdę dokładnie. Poza tym aplikacja nie tylko dokonuje obliczeń pomagających w utrzymaniu zdrowego stylu życia, ale także ma funkcje treningowe. Moov Now jest na tyle wszechstronna, że może monitorować twoją aktywność fizyczną nawet podczas pływania, czy podczas snu.

Pływający dron Parrot Hydrofil

Parrot to firma, która już od dawna produkuje drony dla wszystkich tych, którzy się na nich nie znają. Ostatnio powstała seria budżetowych quadkopterów z supermocami, której jednym z przedstawicieli jest właśnie Hydrofil. Ten mały dronik sprzedawany jest w zestawie z równie małą makietą katamaranu. Ale wspólnie oba dają wielkie wow. Bo możesz na przykład robić zdjęcia i kręcić filmy w HD tuż nad wodą. Fajnie, nie?

Samsung Gear VR

Wirtualna rzeczywistość to już rzeczywistość. Wszystko wskazuje na to, że wszystkie filmy stosujące futurystyczne predykcje na jej temat miały rację. O ile na hoverboardy z „Powrotu do przyszłości” pewnie jeszcze poczekamy, to VR już teraz jest w zasięgu naszych możliwości. Samsung jako pierwsza firma wkracza na nowe terytorium, wypuszczając produkt masowy, który już za chwilę znajdzie się w sklepach, również w Polsce. Tym razem, cena 2 razy niższa, więc warto rozbić skarbonkę.

Głośnik Bluetooth UE Roll

Głośniki Bluetooth wyrastały w 2015 jak grzyby po deszczu. I tak jak w każdym lesie, było trochę prawdziwków, a trochę muchomorów. Czasami producenci windowali design, a odpuszczali sobie parametry i wykonanie, a czasami żądali od nas sporej gotówki za coś co może i działa, ale nie wygląda. Jeżeli chodzi o głośniki wodoodporne, to UE Roll jest na pewno prawdziwkiem. Przy średnicy 13 cm jest tak kompaktowy, jak się da a poza tym bardzo ergonomiczny. Jakość dźwięku wydobywającego się z membrany nie zmienia się właściwie w żadnym położeniu. Polecam wszystkim niezdecydowanym, by uniknąć kupna muchomora.

Related posts

Leave a Comment